Online
Naszą witrynę przegląda teraz 27 gości
Wizyty
Dzisiaj38
Wczoraj46
Tydzień230
Miesiąc1414
Wszystkie198219
Wczoraj46
Tydzień230
Miesiąc1414
Wszystkie198219
Jasne że będzie !!!
PodziękowaniaGorąco dziękujemy wszystkim którzy pomogli nam przy organizacji wystawy.Bardzo dziękujemy osobą spoza klubu które udostępniły swoje motocykle na wystawę.I bardzo dziękujemy osobą spoza klubu które stały z puszkami i pomagali nam zbierać.Jesteście wspaniali, dziękujemy!!!Zapraszamy do krotoszyńskiej galeri na wystawę motocykli |





















