Online
Naszą witrynę przegląda teraz 25 gości
Wizyty
Dzisiaj37
Wczoraj46
Tydzień229
Miesiąc1413
Wszystkie198218
Wczoraj46
Tydzień229
Miesiąc1413
Wszystkie198218
Jasne że będzie !!!
PodziękowaniaGorąco dziękujemy wszystkim którzy pomogli nam przy organizacji wystawy.Bardzo dziękujemy osobą spoza klubu które udostępniły swoje motocykle na wystawę.I bardzo dziękujemy osobą spoza klubu które stały z puszkami i pomagali nam zbierać.Jesteście wspaniali, dziękujemy!!!Zapraszamy do krotoszyńskiej galeri na wystawę motocykli |





















